Aldığı Ödüller


İzmir Atatürk Lisesi Mezunlar Derneği - Yılın İş İnsanı Ödülü

16 Mayıs 2018

Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar,  İzmir Atatürk Lisesi (İAL) Mezunları Derneği’nin İzmir’e, Türkiye’ye ve toplumun gelişimine katkı koyan kişilere geleneksel olarak verdiği “Yılın İnsanı” ödülüne layık görüldü.  

» Detay

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği - Delegelikte 10. Yıl Hizmet Şeref Belgesi

11 Mayıs 2018

Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Yorgancılar, 10 yılını doldurması nedeniyle TOBB delegelerine verilen Hizmet Şeref Belgesi ve Plaketini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı. Yorgancılar, bu plaketin anlam ve öneminin çok büyük olduğunu söyledi.

» Detay

 

Ekonomi Muhabirleri Derneği İzmir Şubesi - Ege Bölgesi Ekonomisine Katkı Ödülü

15 Aralık 2017

Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, Ekonomi Muhabirleri Derneği (EMD) İzmir Şubesi tarafından “Ege Ekonomisine Katkı Ödülü”ne layık görüldü.

» Detay

 

İzmir Rotaract Kulübü - Meslek Hizmet Ödülü

15 Aralık 2016

İzmir Rotaract Kulübü, 2016 Meslek Hizmet Ödülü’nü Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar’a verdi. Ödül töreninde konuşan EBSO Yönetim Kurulu başkanı Ender Yorgancılar, gençlere ‘fark yaratın’ çağrısında bulundu.

» Detay

 

Ege Üniversitesi - Kristal Yaka "Ege Bölgesi Katkı" Ödülü
28 Mart 2016

İzmir’in ekonomik potansiyelini yükseltmek, yeni yatırımlar ve yatırımcılar kazandırmak için yaptığı başarılı çalışmalar nedeniyle bugüne kadar birçok ödüle layık görülen Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar’a bir ödül de üniversite gençliğinden geldi.

» Detay

 

İzmir Özel Türk Koleji - Bahattin TATIŞ Yarınlarda Var Olmak "İş'te Başarı" Ödülü
13 Kasım 2013

Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, İzmir Özel Türk Koleji’nin kurucusu merhum Bahattin Tatış’ın ilkelerini yaşatmak, kendi alanında başarı gösteren ve yarattığı değerlerle gelecek nesillere ışık tutmak amacıyla düzenlenen Bahattin Tatış Yarınlarda Var Olmak İş’te Başarı Ödülü’ne layık görüldü.

» Detay

 

İzmir Kız Lisesi -  İş'te İzmir Progamı "Doruktakiler" Ödülü

11 Mart 2013

İzmir Kız Lisesi’nin iş dünyası liderleriyle öğrencileri buluşturduğu “İş’te İzmir” programında bilgi ve tecrübelerini liseli gençlerle paylaşan Yorgancılar, Tarih Öğretmeni Fahrettin Gülşahin’in sunduğu programda öğrencilerden gelen soruları da yanıtladı.

» Detay

 

Vodafone & Capital ve Ekonomist Dergileri -“İzmir’e Yön Verenler Ödülü”
15 Ocak 2013

Vodafone Türkiye ana sponsorluğunda Capital ve Ekonomist Dergileri tarafından düzenlenen ‘İzmir’e Yön Verenler’ gecesinde, Türkiye'nin küresel ekonomiye açılan penceresi İzmir’in gelişimine liderlik eden en başarılı 40 iş insanı ödüllendirildi.

» Detay

 

İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği / İZSİAD - "İzmir’e Katkı Ödülü"

17 Aralık 2012

İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği (İZSİAD)’ın 2003 yılından beri düzenli olarak verdiği ve bugüne kadar Lucien Arkas, Selçuk Yaşar, Petkim gibi İzmir’in önde gelen işadamı ve kurumlarına verilen “İzmir’e katkı Ödülü”nün dokuzuncusunun sahibi Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar oldu.

» Detay

 

PETKİM Petrokimya Holding A.Ş. ‘PETKİM Ödülleri’ kapsamında, “Yılın İş Dünyası Başkanı Ödülü”
03 Nisan 2012

Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, Petkim tarafından “Yılın İş Dünyası Başkanı Ödülü”ne layık görüldü.

» Detay

 

Gündoğdu Rotary Kulübü -“Rotary Meslek Ödülü”
29 Mart 2012

Gündoğdu Rotary Kulübü’nün Toplantısı’na katılarak ‘Rakamlarla Türkiye ve İzmir’ sunumu yapan Yorgancılar’a, Başkan Meral Çapa ve 7. Grup Guvernor Yardımcısı Fersan İşbitiren tarafından, sivil toplum örgütlerindeki başarılı ve özverili çalışmalarından dolayı “Rotary Meslek Ödül” takdim edildi.

» Detay

 

Vodafone & Capital ve Ekonomist Dergileri -“İzmir’e Yön Verenler Ödülü”
31 Ocak 2012

Capital ve Ekonomist Dergileri öncülüğünde, Vodafone Türkiye ana sponsorluğunda düzenlenen “İzmir’e Yön Verenler” Ödülleri sahiplerini buldu.

» Detay

 


Yayınlar

Site Haritası

Şifremi hatırlat


Lütfen mail adresinizi veya firma sicil numarasını giriniz.

Not: spam maillerinizide kontrol ediniz.