Eğitim Hizmetleri


Eğitim, Ege Bölgesi Sanayi Odası’nın üyelerine yönelik sunduğu hizmetlerdeki temel konulardan biridir ve önemine inandığımız stratejik bir konudur.

“EBSO KOBİ OKULU”  2006 yılında ilk kez yaz okulu ile başlamış ve kesintisiz olarak bu güne gelmiştir.

Sürekli öğrenen ve gelişen sanayici için bir ortam yaratmak amacıyla; KOBİ OKULU kapsamında düzenlenen eğitimlerde, üyelerimizi konusunda uzman olan kişiler ile bir araya getirerek; yenilikler ve yapılan uygulamalar konusunda bilgi ve deneyim paylaşımında bulunmaları sağlanmaktadır.

Odamızda gerçekleştirdiğimiz eğitim ve seminerlerin sunumları, eğitim veren kişi/kurum/kuruluşun onayı ile web sitemizde paylaşılmaktadır.

EBSO bünyesinde yapılan eğitim çalışmalarının tümünde memnuniyet anketi alınmaktadır, bu anketlerin sonuçları her dönemin sonunda değerlendirilmekte ve gelen öneriler ve görüşler dikkate alınarak yeni programlarımız planlanmaktadır.  

EBSO bünyesinde yürütülen eğitim duyurularına ve eğitim başvuru formuna web sayfamızdaki “EBSO ETKİNLK BAŞVURULARI” bölümünden ulaşıp, eğitim ile ilgili tüm sorularınızı ilgili personelimize gönderebilirsiniz.

 

EĞİTİM SUNUMLARI

KOBİGEL-KOBİ Gelişim Destek Programı sunum (29.03.2019)

Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri 10.10.2018

İHRACAT DEVLET DESTEKLERİ

HİNDİSTAN SUNUMU

MALEZYA SUNUMU

PAZARA_GİRİŞ_ENGELLERİ

TİCARETTE TEKNİK ENGELLER VE ÇÖZÜM YOLLARI


Yayınlar

Site Haritası

Şifremi hatırlat


Lütfen mail adresinizi veya firma sicil numarasını giriniz.

Not: spam maillerinizide kontrol ediniz.