Ödüllerimiz


Yeni Asır Gazetesi - "İzmir'e Katkı Veren Sivil Toplum Kuruluşu Ödülü” 

2019 Aralık

Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, 125. yılındaki Yeni Asır Gazetesi’nin, Ege Yatırım İhracat İnovasyon Ödülleri kapsamında, Türk sanayisi ve iş alemine katkıları nedeniyle İzmir’e Katkı Ödülü’ne layık görüldü. 

» Detay

 

Asya-Pasifik Ticaret ve Sanayi Odaları Konfederasyonu (CACCI) - Asya-Pasifik Bölgesinin “En İyi Odası” Ödülü

2018 Kasım

Ege Bölgesi Sanayi Odası, 28 ülkenin oluşturduğu Asya-Pasifik Ticaret ve Sanayi Odaları Konfederasyonu (CACCI) tarafından “En iyi Oda” seçildi ve Türkiye'den bu ödülü alan ilk Oda oldu.

» Detay

 

KALDER - Kamu Yönetimi ve Hizmetler Kategorisinde "Türkiye Mükemmellik Ödülü"

2014 Kasım 

Üyelerine verdiği hizmetlerin kalite ve standardını sürekli yükselterek öncü konumunu Ege Bölgesi Mükemmellik Ödülü ile perçinleyen Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO), Kamu Yönetimi ve Hizmetler Kategorisinde Türkiye Mükemmellik Ödülü’nü de alarak bu alandaki başarısını taçlandırdı. EBSO Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, “Bu ödülle sınıf değil çağ atladık” dedi.

» Detay

 

KALDER - Ege Bölgesi Mükemmellik Ödülü

2014 Haziran

Ege Bölgesi Sanayi Odası, Ege Bölgesi Mükemmellik Ödülü’nün sahibi oldu. EBSO, KalDer tarafından verilen bu ödülü Ege'deki oda ve borsalar arasında ilk kazanan kurum olurken, gözünü Kasım ayında verilecek Türkiye Mükemmellik Ödülü’ne dikti. Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, EBSO’nun bu ödülle Türkiye genelinde oda ve borsalara örnek olduğunu söyledi.

» Detay

 

KALDER - Ege Bölgesi Kalite Başarı Ödülü

2012 Kasım

Ege Bölgesi Sanayi Odası, KalDer tarafından verilen 2012 yılı Ege Bölgesi Kalite Başarı Ödülü aldı. EBSO Yönetimi ile personeli gurur ve mutluluğu birlikte yaşadı. Ege Bölgesi Sanayi Odası, hizmet kalitesini Türkiye Kalite Derneği İzmir Şubesi’nin Ege Bölgesi Kalite Başarı Ödülü ile taçlandırdı.

» Detay

 

Akdeniz Üniversitesi Çevre Hizmet Ödülleri "Türkiye Ölçeği Ödülü"

2012 Nisan

Odamız, Türkiye Ölçeğinde Çevre Çalışma Grubu’nun 2011 yılı çalışma ve faaliyetlerini içeren bir dosya hazırlayarak yarışmaya başvurmuş ve 2011 yılı Çevre Hizmet Ödülü’nü almaya hak kazanmıştır.

» Detay

 


Yayınlar

Site Haritası

Şifremi hatırlat


Lütfen mail adresinizi veya firma sicil numarasını giriniz.

Not: spam maillerinizide kontrol ediniz.