ONLAR PAZARLAMAYI NASIL BAŞARDILAR? EĞİTİMİ


22.09.2013, Pazar

 
Sayın Üyemiz,
 
Günümüz rekabet ortamında, kullanılan klasik rekabet parametreleri geçerliliğini hızla yitirmekte; piyasadaki ürün ve hizmet çeşidi son derece fazlalaşmakta, ürün ya da hizmet başına düşen birim müşteri sayısı ve kârı ise giderek azalmaktadır. Bu yüzden yaşanılan sorunlara ve karşılaşılan fırsatlara, bugüne kadar olduğu gibi üretim ya da satış gözlüğü ile değil, pazarlama gözlüğü ile bakmak zorunluluk haline gelmiştir.
 
İşletmelerde pazarlama bakış açısının oluşturulması ve yeni pazarlama stratejilerinin geliştirilmesi konusunda farkındalık yaratmak amacı ile iş dünyasında bizzat yaşanmış gerçek pazarlama öykülerinin inceleneceği “ONLAR PAZARLAMAYI NASIL BAŞARDILAR?” eğitimi 27 Ocak 2010, Çarşamba günü 16:00- 18:00 saatleri arasında Odamız 5. Kat Telat Muşkara Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecektir.
 
Satış ve pazarlama departmanlarının yöneticileri, işletme sahipleri ve girişimcilerin katılımının yararlı olacağı eğitime katılım formunun egitim@ebso.org.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir.
 
Bilgilerinize sunarım.
 
Saygılarımla
 
 
Mustafa KALYONCU
Genel Sekreter
 
 
NOT:
·  Katılım 20 kişi ile sınırlı olup; katılımcılar başvuru sırasına göre belirlenecektir.
·  Katılım ücreti 30 YTL (KDV Dahil)  olup; etkinliğin yapılacağı gün açılan kayıt masasında bağış makbuzu veya fatura karşılığında alınmaktadır. Eğitim seminerinden elde edilen gelir EBSO Vakfı bünyesinde öğrencilere burs fonu olarak aktarılacaktır.
·  Başvuru için ekte yer alan Katılım Formu’nun doldurulup egitim@ebso.org.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir.
 
 
İLETİŞİM:
Proje Geliştirme ve Eğitim Bürosu
Nurhan GEVREK
Tel: 455 29 62
Faks: 483 29 26
 
 

Yayınlar

Site Haritası

Şifremi hatırlat


Lütfen mail adresinizi veya firma sicil numarasını giriniz.

Not: spam maillerinizide kontrol ediniz.