Aldığı Ödüller


 • Ege Üniversitesi - Kristal Yaka "Ege Bölgesi Katkı" Ödülü
  28 Mart 2016

  İzmir’in ekonomik potansiyelini yükseltmek, yeni yatırımlar ve yatırımcılar kazandırmak için yaptığı başarılı çalışmalar nedeniyle bugüne kadar birçok ödüle layık görülen Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar’a bir ödül de üniversite gençliğinden geldi.

  » Detay


 • İzmir Özel Türk Koleji - Bahattin TATIŞ Yarınlarda Var Olmak "İş'te Başarı" Ödülü
  13 Kasım 2013

  Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, İzmir Özel Türk Koleji’nin kurucusu merhum Bahattin Tatış’ın ilkelerini yaşatmak, kendi alanında başarı gösteren ve yarattığı değerlerle gelecek nesillere ışık tutmak amacıyla düzenlenen Bahattin Tatış Yarınlarda Var Olmak İş’te Başarı Ödülü’ne layık görüldü.

  » Detay


 • İzmir Kız Lisesi -  İş'te İzmir Progamı "Doruktakiler" Ödülü
  11 Mart 2013

  İzmir Kız Lisesi’nin iş dünyası liderleriyle öğrencileri buluşturduğu “İş’te İzmir” programında bilgi ve tecrübelerini liseli gençlerle paylaşan Yorgancılar, Tarih Öğretmeni Fahrettin Gülşahin’in sunduğu programda öğrencilerden gelen soruları da yanıtladı.

  » Detay • Vodafone & Capital ve Ekonomist Dergileri -“İzmir’e Yön Verenler Ödülü”
  15 Ocak 2013

  Vodafone Türkiye ana sponsorluğunda Capital ve Ekonomist Dergileri tarafından düzenlenen ‘İzmir’e Yön Verenler’ gecesinde, Türkiye'nin küresel ekonomiye açılan penceresi İzmir’in gelişimine liderlik eden en başarılı 40 iş insanı ödüllendirildi.

  » Detay


 • İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği / İZSİAD - "İzmir’e Katkı Ödülü"
  17 Aralık 2012

  İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği (İZSİAD)’ın 2003 yılından beri düzenli olarak verdiği ve bugüne kadar Lucien Arkas, Selçuk Yaşar, Petkim gibi İzmir’in önde gelen işadamı ve kurumlarına verilen “İzmir’e katkı Ödülü”nün dokuzuncusunun sahibi Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar oldu.

  » Detay

 • PETKİM Petrokimya Holding A.Ş. ‘PETKİM Ödülleri’ kapsamında, “Yılın İş Dünyası Başkanı Ödülü”
  03 Nisan 2012

  Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, Petkim tarafından “Yılın İş Dünyası Başkanı Ödülü”ne layık görüldü.

  » Detay


 • Gündoğdu Rotary Kulübü -“Rotary Meslek Ödülü”
  29 Mart 2012

  Gündoğdu Rotary Kulübü’nün Toplantısı’na katılarak ‘Rakamlarla Türkiye ve İzmir’ sunumu yapan Yorgancılar’a, Başkan Meral Çapa ve 7. Grup Guvernor Yardımcısı Fersan İşbitiren tarafından, sivil toplum örgütlerindeki başarılı ve özverili çalışmalarından dolayı “Rotary Meslek Ödül” takdim edildi.

  » Detay


 • Vodafone & Capital ve Ekonomist Dergileri -“İzmir’e Yön Verenler Ödülü”
  31 Ocak 2012

  Capital ve Ekonomist Dergileri öncülüğünde, Vodafone Türkiye ana sponsorluğunda düzenlenen “İzmir’e Yön Verenler” Ödülleri sahiplerini buldu.

  » DetayŞifremi hatırlat


Lütfen mail adresinizi veya firma sicil numarasını giriniz.

Not: spam maillerinizide kontrol ediniz.