YORGANCILAR ‘İZMİR’E YÖN VERENLER ÖDÜLÜ’NÜ ALDI


31 Ocak 2012

Capital ve Ekonomist Dergileri öncülüğünde, Vodafone Türkiye ana sponsorluğunda düzenlenen “İzmir’e Yön Verenler” Ödülleri sahiplerini buldu.

İzmir ekonomisine katkı sağlayan işadamları ve kanaat önderleri ödül gururu yaşadı. Kentin önde gelen iş insanı, genel müdür ve danışmanları arasında yapılan araştırma sonucunda belirlenen “İzmir’e Yön Verenler”, ödüllerini Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’ın katıldığı törenle aldı. Yönettiği ciro, çalışan sayısı, ihracat miktarı, büyüme hızı, sivil toplum örgütlerinde görev alması ve bölgede etkinlik kriterlerinin esas alındığı değerlendirmede, Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar da ödüle layık görüldü.

Yorgancılar, “İzmir’e Yön Verenler Ödülü”nü Oda üyesi bütün sanayiciler adına aldığını ifade etti. İnsanın, eğitimi ailesinde, okulda, hayatta ve görev yaptığı sivil toplum örgütlerinde aldığını belirten Yorgancılar, “Benim için EBSO ikinci bir üniversite. Aldığımız değerli bayrağı daha yukarılara taşımak için çaba sarfediyoruz. Kentimizin kalkınması, en büyük sorunumuz olan istihdama çözüm bulunması, ülkemizin refah seviyesinin artırılması için buradayız. Bu ödülü bütün sanayiciler adına alıyorum” dedi.

 


Şifremi hatırlat


Lütfen mail adresinizi veya firma sicil numarasını giriniz.

Not: spam maillerinizide kontrol ediniz.