Ödüllendirdiklerimiz


 • Gazetecilik ödülleri sahiplerini buldu

  Ege Bölgesi Sanayi Odası tarafından ekonomi gazeteciliğini teşvik etmek amacıyla bu yıl 14’ncüsü düzenlenen EBSO Aytaç Sefiloğlu Gazetecilik Yarışması’nda ödüller düzenlenen törenle sahiplerine verildi. Akademisyen, sanayici ve gazetecilerden oluşan jüri tarafından Haber, Araştırma-İnceleme ve Röportaj dallarında 12 ödülü 15 gazeteci paylaştı.

  » Detay


 • Başarılı Sanayi Kuruluşları

  Her yıl düzenlenmekte olan "Başarılı Sanayi Kuruluşları Ödül Töreni"nde üyelerimiz, her sene saptanan kriterler çerçevesinde ödüllendirilmektedir. Üretim, Yatırım, İhracat, Vergi ve İstihdam kriterlerinde ödüle layık görülen KOBİ ve Büyük firmalarımızın yanı sıra, Odamız üyeliğinde belirli süreleri dolduran firmalarımız, Ar-Ge ve inovasyon ve daha birçok dalda yapılan değerlendirmeler sonucunda her sene, saptanan firmalarımıza, plaket ve belgeleri, Geleneksel Ödül Töreni'mizde takdim edilmektedir.

  » Detay


 • EBSO Çevre Ödülü

  EBSO tarafından çevre ile ilgili konuları devamlı olarak gündemde tutarak, çevre açısından en olumlu ve başarılı çalışmaları olan sanayi tesislerini ve sanayi bölgelerini teşvik etmek ve ödüllendirmek amacıyla 12 yıldan beri EBSO Çevre Ödülleri verilmektedir.

  » Detay


 • Ekonomi muhabirlerinin ödül günü

  Ege Bölgesi Sanayi Odası'nın ekonomi gazeteciliğini teşvik etmek amacıyla bu yıl 15'incisini düzenlediği EBSO Aytaç Sefiloğlu Gazetecilik Yarışması'nda dereceye giren gazeteciler ödüllerini aldı.

  » DetayŞifremi hatırlat


Lütfen mail adresinizi veya firma sicil numarasını giriniz.

Not: spam maillerinizide kontrol ediniz.