Ödüllerimiz


 • ‘Mükemmel’ EBSO

  Üyelerine verdiği hizmetlerin kalite ve standardını sürekli yükselterek öncü konumunu Ege Bölgesi Mükemmellik Ödülü ile perçinleyen Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO), Kamu Yönetimi ve Hizmetler Kategorisinde Türkiye Mükemmellik Ödülü’nü de alarak bu alandaki başarısını taçlandırdı. EBSO Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, “Bu ödülle sınıf değil çağ atladık” dedi.

  » Detay


 • Mükemmelikte Yetkinlik 4 Yıldız Belgesi

  Ege Bölgesi Sanayi Odası, 1995 yılında TS ISO 9002 kalite yönetim sistemini benimseyerek başlattığı kalite yolculuğunda yeni bir dönemece ulaşmıştır.

  » Detay


 • Akdeniz Üniversitesi Çevre Hizmet Ödülleri

  Odamız, Türkiye Ölçeğinde Çevre Çalışma Grubu’nun 2011 yılı çalışma ve faaliyetlerini içeren bir dosya hazırlayarak yarışmaya başvurmuş ve 2011 yılı Çevre Hizmet Ödülü’nü almaya hak kazanmıştır.

  » Detay


 • EBSO’nun kalitesi ödülle taçlandı

  Ege Bölgesi Sanayi Odası, KalDer tarafından verilen 2012 yılı Ege Bölgesi Kalite Başarı
  Ödülü aldı.EBSO Yönetimi ile personeli gurur ve mutluluğu birlikte yaşadı.Ege Bölgesi
  Sanayi Odası, hizmet kalitesini Türkiye Kalite Derneği İzmir Şubesi’nin Ege Bölgesi Kalite
  Başarı Ödülü ile taçlandırdı.

  » Detay


 • EBSO’dan İzmir’e “mükemmel” armağan

  Ege Bölgesi Sanayi Odası, Ege Bölgesi Mükemmellik Ödülü’nün sahibi oldu. EBSO, KalDer tarafından verilen bu ödülü Ege'deki oda ve borsalar arasında ilk kazanan kurum olurken, gözünü Kasım ayında verilecek Türkiye Mükemmellik Ödülü’ne dikti. Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, EBSO’nun bu ödülle Türkiye genelinde oda ve borsalara örnek olduğunu söyledi.

  » DetayŞifremi hatırlat


Lütfen mail adresinizi veya firma sicil numarasını giriniz.

Not: spam maillerinizide kontrol ediniz.