SANAYİCİLERDEN İŞBİRLİĞİ MESAJI


12.04.2019, Cuma

İlgili Görseller

Sanayicilerden işbirliği mesajı

 

Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Yönetimi, 'Bölgesel İşbirlikleri Geliştirme Vizyonu' kapsamında Eskişehir Sanayi Odası (ESO) Yönetimi ile bir araya geldi, sanayici için yapılacak iş birliklerinin mesajını verdi.

 

 

Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) yönetimi, 'Bölgesel İşbirlikleri Geliştirme Vizyonu' kapsamında Eskişehir Sanayi Odası (ESO) yönetimi ile bir araya geldi. EBSO ve ESO yöneticileri sanayici için yapılacak iş birliklerinin mesajını verdi.

Eskişehir Sanayi Odası’nı İzmir’de ağırlamaktan ve yeni diyalog çalışmaları içinde olmaktan mutluluk duyduklarını belirten EBSO Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, "ESO Başkanımıza ve ESO Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederiz. Ülkemiz sanayisi ve ekonomisinin güçlenmesine ilişkin görüşlerimizi paylaştık. Bölgeler arası yapılabilecekleri değerlendirmek bizim için çok önemli. Ülkemiz ancak üretimle büyüyüp kalkınacak ve bunun için de işbirlikleri sağlayacağız. Reel sektörün üretim çabalarını devletin de desteklenmesiyle başarabiliriz" dedi.

 

Yeni yatırımların adımları

ESO Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Kesikbaş da, bölgeler arası işbirliklerine ayrı bir önem verdiklerinin, bunun da karşılıklı yeni yatırımlar ve projeler için iyi bir zemin oluşturacağının altını çizdi. Kesikbaş, "İşbirlikleri oluşturmak, karşılıklı görüş alışverişinde bulunmak ve şehrimiz sanayisinin gelişimine katkı sağlamak için EBSO ile bir aradayız. Ayrıca şehrimizin sanayi potansiyelini daha geniş kitlelere tanıtmak ve imkanlarımızı anlatmak için EBSO’un değerli yöneticileri ile buluştuk. Çünkü yapılabilecek her türlü işbirliği, yeni yatırımlara da vesile olacaktır. Bölgesinde sanayiye hizmet eden EBSO’un birikimi çok değerli, bu bağlamda bölgesel olarak pek çok işbirliği ve sistematik çalışmalar gerçekleştirebiliriz. Bu ilk adımlar ümit ediyoruz ki ilerleyen günlerde daha da artacaktır" diye konuştu.

Eskişehir Sanayi Odası’nın EBSO ziyaretinde EBSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Gökçüoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Ürün ile İdil Yiğitbaşı da hazır bulundu. ESO Yönetim Kurulu Başkanı Kesikbaş’a, Başkan Yardımcısı Fatih Düş, Yönetim Kurulu Üyeleri Recep Taşel, Gürhan Albayrak, Evren Şahin, ESO Genel Sekreteri Volkan Günaydın ve ESOABİGEM Genel Müdürü Ahmet Özyazıcı eşlik etti.

Şifremi hatırlat


Lütfen mail adresinizi veya firma sicil numarasını giriniz.

Not: spam maillerinizide kontrol ediniz.