100 BÜYÜK ANKET ÇALIŞMASI BAŞLADI


03.04.2017, Pazartesi

Ege Bölgesi Sanayi Odası

Araştırma Müdürlüğü

03.04.2017/19728467-112.2-E.3834

 

ÖNEMLİ VE SÜRELİDİR

 

Sayın Üyemiz,

Odamızca her yıl kamuoyuna duyurulan Üretimden Satışlarına Göre 100 Büyük Firma Listesi, “EGE BÖLGESİ SANAYİ ODASI’NIN ÜRETİMDEN SATIŞLARINA GÖRE BÜYÜK SANAYİ KURULUŞLARI” anket formundaki bilgilere dayanılarak oluşturulmaktadır.

Elden ya da posta ile gönderilen formlar kesinlikle kabul edilmemektedir. Online anket formumuza http://yuzbuyuk.ebso.org.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Anketi işyerinde üretilen malların net satış tutarı 50 Milyon TL ve üstünde olan firmalarımız doldurabilecektir. Her firmanın anketi sadece 1 defa doldurabileceği ve üzerinde değişiklik yapma imkanı olmaması sebebiyle gerekli bilgilerin ve 2016 Yılı Onaylı Gelir Tablosu ve Bilançosunun dijital kopyalarının ya da e-beyannamelerinizin ilgili sayfamıza online olarak eklenmesi zorunludur. Aksi taktirde anketiniz, otomatik olarak kabul edilmeyecektir.

Anketi tamamladıktan sonra, ANKETİNİZ BAŞARIYLA TAMAMLANMIŞTIR. UYARISINI MUTLAKA GÖRÜNÜZ VE TEKNİK BİR SORUN OLMAMASI ADINA ANKETİ DOLDURDUKTAN SONRA ARAŞTIRMA MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN MUTLAKA TEYİT EDİNİZ.

Sorularınız için Araştırma Müdürlüğü’müzün ilgili telefonlarına ulaşmanız ve söz konusu anketimizi en geç 28 Nisan 2017 Cuma gününe kadar tamamlamanız hususunu, önemle rica ederim.

Saygılarımla,

 

Mustafa KALYONCU

Genel Sekreter

 

İrtibat: Araştırma Müdürlüğü

Tel                  : 0 232 455 29 14/16/17

E-posta          : turker.adakale@ebso.org.tr

Şifremi hatırlat


Lütfen mail adresinizi veya firma sicil numarasını giriniz.

Not: spam maillerinizide kontrol ediniz.