TÜYAP / MAKTEK FUARI / 9-12 EKİM 2019 / İZMİR


26.08.2019, Pazartesi

TUYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş’den Odamıza gönderilen yazıda;

Türkiye sanayisinin gelişiminde kilit rol üstlenen takım tezgahları sektörünün tüm paydaşlarını 2. kez aynı çatı altında buluşturacak olan MAKTEK İzmir – Takım Tezgahları, Metal-Sac İşleme Makineleri, Tutucular – Kesici Takımlar, Kalite - Kontrol Ölçüm Sistemleri, CAD/CAM, PLM Yazılımları ve Üretim Teknolojileri Fuarı’nın 9-12 Ekim 2019 tarihleri arasında TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ile Takım Tezgahları Sanayici ve İş İnsanları Derneği (TİAD) işbirliği ve Odamız, Makina İmalatçıları Birliği (MİB), İzmir Büyükşehir Belediyesi, İZFAŞ ve İzmir Ticaret Odası destekleriyle Fuarizmir Uluslararası Fuar Alanı’nda gerçekleştirileceği ifade edilmektedir.

Yazıda devamla, 2017 yılında 250 milyon dolarlık iş hacmi ile sektöre önemli ölçüde katkı sağlayan MAKTEK İzmir’in, bu kez 500 milyon dolarlık hedefiyle dünyanın 60’ın üzerinde ülkesinden 35.000’i aşkın sektör profesyonelini aynı çatı altında buluşturmaya hazırlandığı belirtilmektedir.

Bu yıl ilk kez “Döküm, Demir ve Çelik Teknolojileri” ve “Kalıp Teknolojileri” özel bölümleriyle de katılımcıları ilgili bölümlere odaklayan fuar, daha kapsamlı ve verimli bir fuar dönemi için hazırlıklarını sürdürüyor. MAKTEK İzmir Fuar’ında, CNC ve universal talaşlı imalat makinaları, sac işleme makinaları, kesici takımlar, takım tutucular, CAD/CAM, PLM yazılımları, ölçü aletleri, kalite kontrol cihaz ve ekipmanları, kaynak ve kesme ekipmanları, kaynak makinaları, yedek parça, ısıl işlem donanımları, taşıma sistemleri, yağlama ve soğutma sistemleri sergilenecektir.

Yazıda ayrıca, MAKTEK İzmir Fuarı’nın resmi havayolu olan Türk Hava Yolları’nın, İzmir varışlı dış hat uçuşlarında 2 Ekim - 16 Ekim 2019 tarihler arasında seyahat edecek olanlara indirimli ücretler sunacağı hususu da ifade edilmektedir.  

Söz konusu fuara yönelik kayıt ve diğer tüm detaylı bilgilere aşağıda iletişim bilgileri sunulan TUYAP İzmir Ofisi aracılığıyla ulaşılmaktadır.

Bilgilerinize sunarım.

Saygılarımla,

 

Mustafa KALYONCU

Genel Sekreter

 

 

Detaylı Bilgiler İçin;

Simge SOYGÜR, Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. Proje Pazarlama Uzmanı / Project Marketing Specialist

T: +90 (232) 464 92 01 | F: +90 (232) 464 39 83 | Gsm: +90 549 795 87 35

Web: www.izmirmaktekfuari.com, E-posta: simgesoygur@tuyap.com.tr

 

Şifremi hatırlat


Lütfen mail adresinizi veya firma sicil numarasını giriniz.

Not: spam maillerinizide kontrol ediniz.