TÜRK VE ÇİNLİ FİRMALAR ARASINDA İKİLİ GÖRÜŞMELER ETKİNLİĞİ 2 EYLÜL 2020 / SON BAŞVURU 7 AĞUSTOS 2020


30.07.2020, Perşembe

Sayın Üyemiz,
 
Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK)’in Odamıza göndermiş olduğu yazıda;
 
Daha önce Çin Halk Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı Asya Genel Müdürlüğü ve Çin Makine ve Elektrik Ürünleri İthalat ve İhracat Ticaret Odası iş birliğiyle 28 Temmuz – 7 Ağustos tarihleri arasında zoom online konferans sistemi aracılığıyla organize edeceği duyurulmuş olan oturumlar ve ikili görüşmeler etkinliğinin  2 Eylül 2020 tarihine ertelenmiş olduğu bildirilmektedir. 
 
İkili görüşmelerin ana konularının küçük çaplı sanayi makineleri, genel ekipmanlar, makine aletleri, elektronik ev aletleri, elektrikli aydınlatmalar, tarım makineleri parçaları, donanım yapı malzemeleri, tıbbi malzemeler vb. diğer imalat sanayi ürünleri olacağı belirtilmektedir. Gerçekleştirilecek toplantılar kapsamında tercüme hizmetleri, teknik altyapının sağlanması gibi hususlar Çin Makine ve Elektrik Ürünleri İthalat ve İhracat Ticaret Odası tarafından organize edilecektir. İkili görüşmelere katılacak olan Çinli firmaların düzenli olarak güncellenen listesine http://www.cccme.org.cn/news/en_news/content-3002328.aspx linkinden ulaşılabilmektedir. Her firmanın 1 saatlik süre içerisinde 20 dakika süren 3 görüşme yapmasının öngörüldüğü iletilmiş olup, görüşme yapmak istediğiniz Çinli firmaların katılım talep formunda belirtilmesi talep edilmektedir. 
 
Bu çerçevede, anılan görüşmelere katılmayı arzu eden üyelerimizin taleplerini, formda talep edilen detaylar İngilizce ve tam olarak doldurulmuş bir şekilde, en geç 7 Ağustos Cuma günü 12.00’ye kadar DEİK Asya Pasifik Bölge Koordinatörlüğü’ne (E-posta: asyapasifikbolgesi@deik.org.tr) iletmeleri gerekmektedir.
 
Bilgilerinize sunarım.
 
Saygılarımla, 
 
 
 
Emel TONBUL
Genel Sekreter Yardımcısı 
 
Ekler: 
 
 
 
 
 
 

Şifremi hatırlat


Lütfen mail adresinizi veya firma sicil numarasını giriniz.

Not: spam maillerinizide kontrol ediniz.