KOSGEB / KÜRESEL GİRİŞİMCİLİK ZİRVESİ


04.01.2019, Cuma

 
Sayın Üyemiz,
 
 
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) AB ve Dış İlişkiler Başkanlığı’ndan Odamıza iletilen yazıda, 
 
T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın ilgili yazısına atfen, Hollanda ve ABD hükümetlerinin ortaklığında 04-05 Haziran 2019 tarihlerinde Lahey’de düzenlenecek olan Küresel Girişimcilik Zirvesi (GES) 2019 için kayıtlara başlandığı; dünya çapında girişimcilerin, yatırımcıların ve iş çevrelerinin bir araya gelmesi planlanan Zirve’ye 2000’den fazla girişimcinin katılımının beklendiği ve tarım teknolojileri, bağlanabilirlik (connectivity), enerji, sağlık ve su sektörlerinin öncelikli olarak belirlendiği ifade edilmektedir. 
 
Zirveye kayıtlar için son başvuru tarihi 30 Ocak 2019 olup, gerekli bilgilere https://www.ges2019nl.nl/ elektronik adresinden ulaşılabilmektedir. 
 
Kayıt yaptıran işletmelerimizin bilgilerinin Odamızca Lahey Büyükelçiliği ve KOSGEB’e bildirilmesi talep edilmekte olduğundan, aşağıda iletişim bilgileri bulunan Ekonomik İlişkiler Müdürlüğümüze konu ile ilgili bilgi verilmesi rica olunur. 
 
Saygılarımla,
 
  
 
Mustafa KALYONCU
Genel Sekreter 
 
İrtibat : 
EBSO Ekonomik İlişkiler Müdürlüğü
Sibel Kartelli 0 232 455 29 46 ; Eren Ataberk 0 232 455 29 44 ekonomikiliskiler@ebso.org.tr 
 

Şifremi hatırlat


Lütfen mail adresinizi veya firma sicil numarasını giriniz.

Not: spam maillerinizide kontrol ediniz.