EGE BÖLGESİ KARİYER FUARI / 14 MART 2019 İZMİR TEPEKULE KONGRE VE SERGİ MERKEZİ


26.02.2019, Salı

 
Sayın Üyemiz,
 
T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından 15.10.2018 tarihinde İstanbul Dolmabahçe Ofisi’nde “Bölgesel Kariyer Etkinlikleri” konulu bir toplantı düzenlenmiştir. Toplantının düzenlenme amacı “Türkiye genelinde üniversitelerin bölgelere göre gruplanarak kariyer etkinlikleri organize etmesi” şeklinde belirlenmiştir. Toplantı sonucunda ülke genelinde toplam sekiz bölgede bölgesel kariyer fuarlarının düzenlenmesi kararı alınmıştır. Ege Bölgesinde ise, Dokuz Eylül Üniversitesi T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından İzmir ve çevre üniversiteleri ile birlikte bir kariyer etkinliğinin planlanması ve organize edilmesi konusunda koordinatör üniversite olarak görevlendirilmiştir.
 
Bu doğrultuda, T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi himayesinde Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Sayın Nükhet HOTAR’ın destekleriyle ve Dokuz Eylül Üniversitesinin koordinatörlüğünde, Ege Bölgesi’ndeki üniversitelerimiz bir araya gelerek bölgedeki üniversite öğrencileri için “EGE BÖLGESİ KARİYER FUARI” organizasyonu düzenlemektedir. 
 
Ege Bölgesi’ndeki 17 üniversitenin öğrencilerinin katılımına açık olan “EGE BÖLGESİ KARİYER FUARI” 14 Mart 2019 Perşembe günü 09.00-18.00 saatleri arasında İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleşecektir.
 
Başvuruların 28.02.2019 Perşembe gününe kadar gerçekleştirilebileceği hususunu bilgilerinize sunarım.
 
Saygılarımla,
 
 
Mustafa KALYONCU
Genel Sekreter
 
Başvuru formu için
         
Sponsorluk ve katılım bilgileri için 
 

Şifremi hatırlat


Lütfen mail adresinizi veya firma sicil numarasını giriniz.

Not: spam maillerinizide kontrol ediniz.