EBSO / İSPANYA İŞ SEYAHATİ ORGANİZASYONU / 13-17 MAYIS 2019


10.04.2019, Çarşamba

Sayın Üyemiz,

Odamız Yağ Sanayi Meslek Komitesi 2019 Şubat Ayı Olağan Toplantısı’nda, 13-17 Mayıs 2019 tarihleri arasında, İspanya’ya yönelik bir iş ve inceleme seyahat organizasyonu düzenlenmesi yönünde karar alınmış ve Yönetim Kurulumuzca uygun görülmüştür.

Planlanmakta olan söz konusu seyahatle ilgili çıkılan ihale neticesinde, organizasyon katılım bedeli; İki Kişilik Odada Kişi Başı 1.145 €, Tek Kişilik Odada Kişi Başı 1.295 € olarak belirlenmiştir. THY ile gerçekleştirilecek uçuşlar, 4 gece otel konaklaması, otellerde alınacak kahvaltılar, İspanya içi transferler ücrete dahil olup diğer organizasyonel detaylar ek’te yer almaktadır.

Anılan iş seyahatinin, KOSGEB Yurtdışı İş Gezisi Desteği kapsamında düzenlenmesi planlanmaktadır. Söz konusu İş Gezisi Desteğinden yararlanılabilmesi için temel şart, KOSGEB veri tabanına kayıtlı 10 firmanın iş seyahatine katılımının sağlanması olup, katılımcı firmaların belirtilen sayının altında kalması halinde destekten yararlanılamamaktadır.

KOSGEB kriterlerine uyan, evraklarını eksiksiz tamamlayan, KOSGEB tarafından yapılacak değerlendirme neticesinde destek kapsamına alınması uygun bulunan katılımcılara, firma başına maksimum 3.000 TL’yi aşmayacak şekilde masraflarının % 60’ı KOSGEB tarafından iade edilmektedir. Ayrıca katılımcıların, Odamız tarafından belirlenen tüm program akışına uymaları ve ikili firma görüşmelerine mutlaka iştirak etmeleri, destekten yararlanabilmeleri için son derece önem arz etmektedir.

Karşılıklı ticari ilişkileri kuvvetlendirmesi ve yeni iş olanakları sağlaması beklenen iş gezimiz için 20 kişilik bir katılım kontenjanı belirlenmiş olup, katılmak isteyen üyelerimizin ek’te yer alan başvuru formunu (ek-5) ve firma B2B görüşme bilgi formunu (ek-6) doldurarak, organizasyon ücretinin ödendiğine dair banka dekontunu (Dekont Açıklama; EBSO İspanya İş Seyahati) en geç 05 Nisan 2019, Cuma günü mesai bitimine kadar Odamız Ekonomik İlişkiler Birimine (Eren Ataberk, Tel: 0232 455 29 44, E-posta: eren.ataberk@ebso.org.tr) iletmeleri gerekmektedir.  

Bilgilerinize sunarım.

Saygılarımla,

 

Mustafa KALYONCU

Genel Sekreter

 

EKLER:

  1. Organizasyon Detayları
  2. Taslak Program
  3. Organizatör Firma Banka Bilgileri
  4. KOSGEB Yurtdışı İş Gezisi Başvuru Süreci
  5. KOBİ Başvuru Formu ve Taahhütnamesi
  6. Firma B2B Görüşme Bilgi Formu

 

ÖNEMLİ NOT: Umuma Mahsus Pasaport hamilleri vizeye tabidir. Diplomatik, Hizmet ve Hususi Pasaport hamilleri ise 180 gün içinde 90 günü aşmamak kaydıyla, anılan ülkeye yapacakları seyahatlerinde vizeden muaftır. Arzu eden katılımcılar, vize süreci ve evrakları ile ilgili Odamız Vize Departmanı’ndan Yusuf ÖZBEK (yusuf.ozbek@ebso.org.tr, 0232 455 29 37) ile irtibata geçebilir.

Şifremi hatırlat


Lütfen mail adresinizi veya firma sicil numarasını giriniz.

Not: spam maillerinizide kontrol ediniz.