88.İZMİR ENTERNASYONAL FUARI KAPSAMINDA TÜRKİYE ÇİN İŞ FORUMU 6 EYLÜL 2019 İZMİR SWISSOTEL BÜYÜK EFES


04.09.2019, Çarşamba

 
 
Sayın Üyemiz,
 
Bu yıl “Partner Ülke Çin” teması ile 88’inci defa düzenlenecek olan İzmir Enternasyonal Fuarı çerçevesinde  6 Eylül 2019, Cuma günü 09:00-12:00 saatleri arasında İzmir Swissôtel Büyük Efes’te Türkiye-Çin Ticaret ve Yatırım İş Forumu düzenlenecektir.
 
T.C. Ticaret Bakanlığımız, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve CCPIT (Çin Uluslararası Ticareti Teşvik Konseyi) ev sahipliğinde ve DEİK, İZFAŞ organizasyonunda gerçekleştirilecek olan Ticaret ve Yatırım Forumunun açılış oturumunda T.C. Ticaret Bakanı Sn. Ruhsar Pekcan ve Çin Halk Cumhuriyeti Ticaret Bakan Yardımcısı Sn. Zhang Shenfeng’in katılımcılara hitap etmeleri, peşi sıra düzenlenecek oturumlar çerçevesinde ise sanayi, enerji, özel ekonomik bölgelerin tanıtımı, turizm, müteahhitlik ve bölgelerarası işbirliği konularının masaya yatırılarak iki ülkeden ilgili kurum ve firma temsilcileri tarafından karşılıklı olarak değerlendirilmesi öngörülmektedir.
 
Taslak programı ekte bilgilerinize sunulmakta olan söz konusu etkinliğe katılmak isteyen üyelerimizin https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/1003/13319 adresinde  bulunan  online  kayıt formunu en geç 5 Eylül 2019, Perşembe günü saat 18:00’a kadar doldurmaları gerekmektedir. 
 
Bilgilerinize sunarım.
 
Saygılarımla,
 
 
 
Mustafa KALYONCU
Genel Sekreter
 
 
 
Önemli Not: Etkinlikte Çince-Türkçe simültane çeviri olacaktır. 
 
 
 
 
 

Şifremi hatırlat


Lütfen mail adresinizi veya firma sicil numarasını giriniz.

Not: spam maillerinizide kontrol ediniz.