BAŞKAN'IN MESAJI

HEP BİRLİKTE YENİ BAŞARILARA

2018-2022 çalışma dönemi için, bir kez daha gururla ve mutlulukla Odamıza ve üyelerimize hizmet etme şerefine eriştik.

Odamızın farkını bir kez daha ortaya koyan, Odamıza yakışır bir seçim geçirmemizi sağlayan her bir üyemize, gönülden teşekkürlerimi sunuyorum.

Son 2 dönemdir; çözüm odaklı, uzlaşmacı, ulaşılabilir ve eşit mesafede bir yönetim modelini temel ilke edindik. Bu ilke doğrultusunda;

Yönetim Kurulundaki tüm arkadaşlarımla birlikte, konularınıza elimizden geldiğince gerek yerel, gerekse Ankara nezdinde çözüm bulmaya,

Odamızın hizmet anlayışını değişen şartlara göre revize etmeye,

Bir ekip anlayışı içinde çalışmaya edindiğimiz tecrübelerle aynı şevkle yine devam edeceğiz.

Bulunduğumuz görevlere, bir bayrak değişimi olarak bakıyoruz. Geçen dönemde yol aldığımız değerli arkadaşlarımıza bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum. Yönetim Kurulumuz; yeni dönemde, aramıza katılan beş arkadaşımızla birlikte, yenilendi, daha da güçlendi.

Bu değişimin yeni bir heyecan yaratması, bu heyecanın da önümüzdeki 4 yıl içinde oluşturacağımız sinerjiye katkı koyması ve yeni başarılara yol açması en büyük arzumuzdur.

Yönetim Kurulu olarak; Meclis’e seçilen 132, 64 Meslek Komitesi’ne seçilen toplam 328 üyemizle, Genel Sekreterimizle ve personelimizle dün olduğu gibi bundan sonra da uyum içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Şahsıma ve arkadaşlarıma duyulan güvenin, sorumluluğumuzu daha da artırdığının farkındalığı ile yeni dönemde de aynı kararlılıkla, aynı duruşla hizmet üretmeye, Odamızı, üyelerimizi ve İzmir’i bize yakışan şekilde temsil etmeye devam edeceğiz.

Sizlerin aktif katılımları, komitelerimizin ve meclisimizin de verimli çalışması başarılarımızı daha değerli kılacaktır. Takdir edersiniz ki, 5.000 üyemizin yaşadığı spesifik sorunları bilmemiz mümkün değildir. Her zaman vurguladığım gibi, iş yapmanızı engelleyen konularınızı bana e-posta ile ilettiğiniz sürece, sizlerin çözüm ortağınız olabilirim.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “Kendimiz için değil, bağlı olduğunuz ulus için el birliği ile çalışınız, çalışmaların en yükseği budur.” anlayışı içinde;  zor bir coğrafyada, zor bir süreçte, siyasetten iş yapma şekline kadar dönüşüm içinde olduğumuz bir dönemde; Odamızın tüm organları ile İzmir’in tüm kurum ve kuruluşları ile birlik ve beraberlik içinde, bölgemizin, ülkemizin menfaatleri doğrultusunda hareket etmeye devam edeceğimizin altını çizer, yeni dönemimizin hayırlı olmasını dilerim.

 


Ender YORGANCILAR
Yönetim Kurulu Başkanı

Başkanın Önceki YazılarıYayınlar

Site Haritası

Şifremi hatırlat


Lütfen mail adresinizi veya firma sicil numarasını giriniz.

Not: spam maillerinizide kontrol ediniz.