BAŞKAN'IN MESAJI

EBSO ÖNCÜ OLMAYA DEVAM EDİYOR

Bu ayki yazımızın içeriğinde; Türkiye’nin sıcak gündeminden biraz uzaklaşmak,  Odamızın ve üyelerimizin sağladığı başarılara ve aldığı ödüllere değinerek duyduğumuz gururu sizlerle de paylaşmak istedik.

Ege Bölgesi Sanayi Odası; gerek iç, gerekse de dış müşterilerine daha geniş ve kaliteli hizmet sunmak, mükemmellik hedefine bir adım daha yaklaşabilmek amacıyla 2010 yılında çıktığı kalite yolculuğunda çok önemli gelişmeler kaydederek bugüne ulaşmıştır.

Bu yolculukta; kurumun ve üyelerinin standartlarını yükseltmeyi, üyelerine verdiği hizmetin niteliğini arttırmayı ve bunun sürdürülebilirliğini sağlamayı hedeflemiş ve bu yönde sistemin sağlanması hususunda, Odamız önemli bir gayret sarfetmiştir.

Gayretlerimizin sonucunda da, Yönetim Kurulumuzun ilk döneminin sonunda aldığımız Başarı Ödülü’nün ardından ikinci dönemimizin başında yerel alanda en büyük ödül olan ve Bölge içinde 9 yıldır hak edenin bulunamadığı KalDer’in Ege Bölgesi Mükemmellik Ödülü’nü almış olmaktan da son derece mutluyuz.

Hizmetlerini sürekli iyileştirme anlayışı, Odamıza KalDer tarafından verilen ödüllerle tescillenmiş oldu. Bundan sonra ki hedefimiz, Kasım ayında yapılacak olan Tören’de Türkiye Mükemmellik Ödülü’nü almaktır.

Bu vesile ile Kalder’e, İzmir’de ve Bölgemizde yarattığı farkındalık ve kuruluşlara verdiği destek için teşekkür ediyoruz.

En büyük teşekkürümüzü de, Odamızın gerçek sahipleri olarak gördüğümüz tüm personelimize ediyoruz. Yönetim Kurulu’muzun başarılarında, hedeflediği kalite yolculuğunda gönülden koydukları katkının manevi değeri son derece önemlidir.

Tebriklerimize üyelerimizin performansları ile devam etmek istiyorum.

EFQM Mükemmellik Modelini benimseyerek, çalışanları ile bir bütün olan ve KalDer’in Mükemmelik Ödülünü özel sektör kriterinde alan, Dyo  Boya Fabrikaları’nı da gönülden kutluyorum. Tüm firmalarımıza örnek olmasını diliyorum.

İzmir Vergi Dairesi tarafından açıklanan 2013 Yılı Kurumlar Vergisi, 32 yıldan bu yana Odamızın hazırladığı Üretimden Satışlarına Göre ilk 100 Büyük Sanayi Kuruluşu, TİM tarafından açıklanan ihracat şampiyonları ve İstanbul Sanayi Odası tarafından hazırlanan Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Listelerine giren her bir üyemizi tebrik ediyor, daha çok üreterek, daha çok istihdam sağlayarak, ülke ekonomisini kalkındıracak bol kazançlı nice yıllar diliyorum.

İçinde bulunduğumuz Ramazan ayının, tüm manevi değerlerini yaşamımız boyunca sürdürebilmeyi, tüm müslüman alemine önce barış, sonra hoşgörü ve sevgi getirmesini, akıtılan kanın ve gözyaşının son bulmasını gönülden diliyorum.


Ender YORGANCILAR
Yönetim Kurulu Başkanı

Başkanın Önceki YazılarıYayınlar

Site Haritası

Şifremi hatırlat


Lütfen mail adresinizi veya firma sicil numarasını giriniz.

Not: spam maillerinizide kontrol ediniz.